Leden 2013

*Prodejna snů*

20. ledna 2013 v 20:34 | Kee-chan |  origin
Není to tak dávno, kdy jsem si trochu s nadsázkou stěžovala na zbytečné písemky, které mi zhorší známku aspoň o dva stupně. Bohužel pro mě, jsem měla pravdu. Taková chemie, která mi před Vánocemi vycházela na jedničku se změnila na trojku a profesor mi ještě do očí řekl, že se flákám. Což můžu s čistým svědomím popřít, protože jsem kvůli učení odložila tuhle povídku k ledu.
Dokonce jsem pozastavila sledování Merlina. Ale utěšuji se, že už jen týden a pokud přežiju vysvědčení, vše se vrátí do zaběhlých kolejí.
A teď ještě pár nudných slov k povídce, kterou bych chtěla věnovat své dlouholeté přítelkyni, slečně Kristýnce. Protože mi byla vždy velikou inspirací a v časech, kdy jsem to chtěla zabalit mě dokázala skvěle nakopnout. Cením si upřímné kritiky a pochval, které se mi od ní dostává a tak jsem napsala následující řádky s myšlenkou na ni. (A protože napsat věnování působí příznivě na moje ego :D)
Nápad mě napadl, když jsme se spolu bavily o našich snech a o trollech každodeního života. I přesto chci podotknout, že postavy jsou směsicí povah různých lidí (i mě samotné) a tak veškerá podobnost je náhodná. (Vlastně chci říct, pokud se v tom někdo vidíte, asi patříte k lidem, co u nás mají černý puntík a pravděpodobně jsem vás použila jako předlohu.) (Minulou závorku berte s nadhledem, celý víkend mě provází zkraty z vyčerpání a jsem poněkud v šoku, když jsem se vzbudila v autě a řítila se na nás tramvaj a bratr s čerstvým řidičákem seděl zmateně za volantem.)
A aby nebyl proslov delší, než samotná povídka, pokusím se už jen poručit prstům napsat přání, abyste si užili následující povídku plnou klišé o šlechticích a mladické naivitě.

*In the white room with black curtains*

11. ledna 2013 v 20:37 | Kee-chan |  origin
Tak Vážení, vítám Vás do nového roku. :)
A to rovnou s povídkou. Předsevzala jsem si, že napíšu něco hřejivého a veselého. Bohužel mi to zase nevyšlo. V tomhle týdnu jsem měla práce nad hlavu. Přišla jsem ze školy, prakticky hned jsem si sedla k papírování a babrala se s kalkulačkou mezi účty, dokuď nebyl čas jít spát. Konečně mám práci hotovou a tak jsem si našla mezi učením a zaslouženým spánkem menší chvilku, abych mohla sepsat nápad, který mě v bezradném rozpoložení napadl mezi čísly. Není se čemu divit, že není veselý. (Kee nikdy, opakuji NIKDY nebude učetní nebo něco podobného... pokud si neotevře ten bar. Pak by tyhle věci pravděpodobně dělat musela -.-)
A teď už k textu. Prošvihla jsem TT "Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?" Což mě strašně mrzí. A tak jsem si řekla, že si to napíšu opožděně. Tadá! A je to tady. :) Jestli tedy někoho zajímá, jak to vypadá u Kee v hlavince...

First page of new year book~

1. ledna 2013 v 15:39 | Kee-chan |  Rainbow world
Všechno nejlepší do nového roku! :3