Říjen 2012

*Winter is comming~*

29. října 2012 v 23:47 | Kee-chan |  boys-love-sad
A je to tu vážení! Kee napsala povídku!
Sice to není Halloweenský speciál (snad ještě přijde), ale přečtěte si to bezreptání! :D
Je to yaoi!
Tedy... sproštěno nepřístupných scén.
Se spostou pravopisných a stylistických chyb! *Pozdě večer a Kee je líná na korekturu*
Ale je to povídka k velkému zamyšlení, nad ročními obdobími, nad tím, jak je lehké někoho nahradit i nad tím, jak moc posedlími se dokážete stát a jaké dopady to má.
A ještě jedno ponaučení z toho plyne... Děti nepijde alkohol! Hahahah, no nic... tak si to užijte :)
PS: Přehled jmen :D -> Aki=podzim, Fuyu=zima, Haru=jaro ^^

Day 6 - Most annoying anime character

26. října 2012 v 21:26 | Kee-chan |  Rainbow world
Wuhá! Halloween se blíží a Kee usedla k počítači, že kašle na dobrovolně povinnou četbu a jde psát onu povídku. Ale předtím, se s Vámi podělím o další den. A to o den šestý, největší osina z anime! a že tady to vyhrála na celé čáře. Určitě jste všichni zvědaví, ale detaily až pod perexem! Aby hned někoho netrefil šlak. :D
Anyway! Jak slavíte Halloween? Chystáte se na nějaký sraz? Dlabete dýně? Máte to na háku?
Já jdu zítra na sraz. A celý můj Halloweenský kostým spočívá v tom, že si "Gokudera" nasadí pletenou baretku, co má symbolizovat dýni a bude se tvářit nezúčastněně. Cenu za nejlepší kostým nezískám, ale... ale... jaké to má vlastně výhody? Hah, never mind. :D
Day 5 - Anime character you feel you are most like (or wish you were)

22. října 2012 v 22:16 | Kee-chan
Ó jé! Tahle Challenge mě začala bavit! :D A navíc se mi nechce učit. *Ach ti líní studenti* No né, tak když za jednu chybu máte dvojku, komu by se taky chtělo, že? -.-"
Každopádně, tohle, je velmi zjímavý "den"~Day 4 - Anime you're ashamed you enjoyed

22. října 2012 v 21:26 | Kee-chan |  Rainbow world
Málem bych zapomněla, že mám ještě rozdělanou anime challenge! :D Takže se pouštím do 4. dnu. Aneb anime, za které se stydím, že se mi líbilo!Seems so slow

21. října 2012 v 17:43 | Kee-chan |  Music


Dneska jen velice krátce~
Pokud Vám učitelé před prázdninami dávají zabrat, rozhodně doboručuji k učení tenhle song. ^^

No, a to bude asi pomalu všechno. resp. konečně jsem si přeházela nějaké věci do noťasu, ale office se mi stále nepodařilo stáhnout, takže se mi nechce psát >.< *Ach ten lenoch Kee* Ale začala jsem se znovu dívat na KHR a mám rozečtenou mangu, takže počítejte s tím, že brzo (čti: za dlouho) napíšu nějakou "skvělou" povídku na KHR. A mohla bych napsat nějaký Halloweenský yaoi speciál :D Awww... proč není čas nafukující. :(
Tak se mějte ^^ a dívejte se na KHR! :D
(PS: Psycho-pass se taky povoluje!)

Writing Challenge [Day2] *Postavit se strachu čelem*

13. října 2012 v 16:52 | Kee-chan |  challenge
Spousta lidí má strach z výšek, z pavouků, z vody nebo třeba ze tmy. Troufám si tvrdit, že žádnou takovou fóbií netrpím, i když mám občas hysterické stavy z představy všelijaké havěti. Osobně přiznám 3 věci, kterých se bojím.
Bojím se důvěřovat lidem. Tolikrát jsem se zklamala. Ale doufám, že se to přece jenom jednou naučím. :)
Bojím se toho, že mě zase někdo opustí. Stalo se to v mém světě přátelství skoro tradicí.
A bojím se toho, že jednou nebudu moct věřit ani ve své schopnosti. Že se neuplatním, že mi lidi řeknou, že jsem postradatelná. A tohle se hlavně týče spisovatelské činnosti.
Dva týdny zpět můj profesor literatury přišel s výzvou, že máme napsat samostatný text. Zajiskřilo mi v očích a většina naší třídy se po mně podívala v gestu, které říkalo: "Tohle je přesně pro ni." Pak ale přišlo další úskalí. Do novin. Což znamená, užít publicistický styl, na který nejsem zvyklá a nikdy jsem ho nepsala. A teď se podržte na téma: "Já za 20 let"
Měli jsme psát fejeton, glosu, sloupek nebo komentář na A4 a odevzdat to v šibeničním termínu 5 dnů.
Měla jsem strach, co se stane, když to nezvládnu? Když zklamu všechny ty, kdo ve mě věřili? A bohužel první zklamání přišlo velmi brzy. Profesor mi na můj text odpověděl 2 a já netušila proč.
V pátek se ovšem můj text uveřejnil v novinách a já z toho měla obrovskou radost. Profesorovi se to možná nelíbilo, ale můj táta řekl, že je to dobré a redakce vybrala můj článek mezi 2000 dalších příspěvků. Postavila jsem se strachu čelem, a vyhrála jsem.
A pokud se neurazíte, podělila bych se o svůj text s vámi. Neříkám, že je dokonalý, ale bála jsem se, že to dopadne hůř. :DWriting Challenge [Day1] *Místo, které miluješ*

7. října 2012 v 16:39 | Kee-chan |  challenge
Kopec písemek přede mnou a žádná práce za mnou. Den, kdy se Kee zasekne a rozhodne se něco napsat. A aby nepsala jen tak zbůhdarma, napíše si pěkně první den pisatelské výzvy! Yey! Aneb místo, které miluju.
Jako správný snílek mám sto chutí napsat, že místo, které miluji, je kdekoliv, kde je dobrý čaj, teplo a kniha. Ale to by bylo příliš jednoduché. Nikdy jsem o reálném místě nepsala, tak snad mi to přece jen půjde. ^^ Rozhodla jsem se napsat o místě, které se mi jako první vybavilo, i když nebylo v řadě poslední. Mám spoustu oblíbených míst, ale spíš jen díky vzpomínkám. (Tedy, až na jedno místo, o které se odmítam dělit :D Ale možná se tu ještě objeví.)
Takže, uvařte si dobrý čaj a já se s vámi podělím, o kouzelné místo.

Hořká jako čokoláda, ale stejně tak lahodná a hříšná

1. října 2012 v 20:33 | Kee-chan |  Rainbow world
Lenost jako největší nepřítel mladých lidí a zároveň rozkoš, kterou si dokáže dovolit jen pár "vyvolených".